Eryaman Piyano KursuEryaman Piyano EğitimiPiyano DersiAnkara

Piyano Kursu Hakkında

piyano kursu

Eryaman Piyano Kursu : Hitit Müzik Kursunda öğretilen tüm enstrümanlar arasında en çok yönlü olanları arasındadır. Piyano, 1711 yılında İtalya’nın Floransa kentinden çıkmıştır. Dört yüz yılı aşkın müzik tarihini kapsayan solo repertuvarına ek olarak; şarkıcılara, müzisyenlere, konserlere eşlik etmek için kullanılır ve neredeyse tüm müzik tarzlarında görünür.

Hem yetişkinler için hem de çocuklar için verilebilen piyano eğitimi ile farklı bir dünyaya kapılarınızı açabilirsiniz. Konusunda uzman eğitmenler eşliğinde Hitit Müzik Kursu eğitmen kadrosu sizlere bu eğitimi vermekten mutluluk duyacaktır.

Piyano çalışması, genç öğrencilere müzik teorisinde sağlam bir temel ve kompozisyona doğal bir geçiş sağlar. Piyano, daha sonra diğer enstrümanları araştırmak veya ses üzerinde çalışmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir ilk enstrümandır.

Şubemiz İstasyon Caddesi üzerinde Eryaman Tren İstasyonuna yakın tarafındadır.

Bilgi için : 0312 911 50 58

 

Hitit Müzik Kursu Hakkında

Hitit Müzik Kursu, Hitit Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurs bünyesinde Piyano Eğitimi, Gitar, Şan, Solfej, Bateri, Yan Flüt, Viyolonsel-Çello, Keman, Güzel Sanatlar Liselerine ve Konservatuvara hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Hitit Eğitim Kurumları Hakkında

Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 36 yıl önce Hitit Dershanesi’ nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursları adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Kişisel Gelişim,Kariyer, Mesleki Eğitim, Resim ve Müzik Kurslarını eklemiştir. 2008 yılı başında Hitit İnsan Kaynakları Grup Şirketi  tarafından satın alınarak, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir.