Şan Eğitimi Hakkında

şan eğitimi

Şan Eğitimi / Şan dersi; fonetik, artikülasyon, diksiyon, doğru nefes kullanımı ile ses tellerinin doğru şekilde kullanarak, konuşma ve şarkı söyleme tekniği içeren bir eğitimdir. Hayatımızın her alanında kullandığımız sesimizin sağlığı, sadece güzel şarkı söylemek değil, sağlıklı ve etkili bir konuşma için de oldukça önemlidir. Dersin içeriğinde, doğru vücut postürü, ağız,dil ve yüz kaslarının çalıştırılması, seslerin temiz ve doğru çıkarılması ve parça çıkarıp söyleme vardır. Şan Eğitimi ile Klasik ve pop olmak üzere iki ana gruba ayrılan şan eğitimini, alanında donanımlı, pratik yeterliliğe sahip uzman kadromuz ile ister hobi amaçlı ister akademik amaçlı, disiplin çerçevesinde bizlerle güven içinde bu yolculuğa çıkabilirsiniz.

Hitit Müzik Kursu Hakkında

Hitit Müzik Kursu, Hitit Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurs bünyesinde Piyano, Gitar, Şan Kursu, Solfej, Bateri, Yan Flüt, Viyolonsel-Çello, Keman, Güzel Sanatlar Liselerine ve Konservatuvara hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Hitit Eğitim Kurumları Hakkında

Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 35 yıl önce Hitit Dershanesi’ nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursları adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Kişisel Gelişim,Kariyer, Mesleki Eğitim, Resim ve Müzik Kurslarını da katarak genişleme gerçekleştiren Hitit Kursları, 2008 yılı başında Hitit İnsan Kaynakları Grup Şirketi  tarafından satın alınarak, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir.