Çello Kursu- Viyolonsel Eğitimi

Çello Kursu

Çello Kursu – Viyolonsel Eğitimi, yaylı çalgılar ailesinin bir üyesi olup, viyolanın bir büyüğü olarak tanımlanır. Yere dayayıp iki bacak arasına alınarak çalınan bu enstrüman, insan sesine en yakın çalgı olarak bilinmekte olup, yay tekniği diğer yaylı çalgılardan farklıdır. Temeli klasik müzik olmakla birlikte farklı müzik türlerinde de kullanılmaktadır. Dersin içerinde doğru vücut postürü, el-kol-parmak egzersizleri, nota okuma ve parça çıkarıp çalma vardır. Alanında donanımlı, pratik yeterliliğe sahip uzman kadromuz ile ister hobi amaçlı ister akademik amaçlı, disiplin çerçevesinde bizlerle güven içinde bu yolculuğa çıkabilirsiniz.

Hitit Müzik Kursu Hakkında

Hitit Müzik Kursu, Hitit Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kurs bünyesinde Piyano Eğitimi, Gitar Kursu, Şan Eğitimi, Solfej, Bateri Kursu, Yan Flüt Eğitimi, Viyolonsel-Çello Kursu, Keman, Güzel Sanatlar Liselerine ve Konservatuvara hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Hitit Eğitim Kurumları Hakkında

Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 35 yıl önce Hitit Dershanesi’ nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursları adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Kişisel Gelişim,Kariyer, Mesleki Eğitim, Resim ve Müzik Kurslarını da katarak genişleme gerçekleştiren Hitit Kursları, 2008 yılı başında Hitit İnsan Kaynakları Grup Şirketi  tarafından satın alınarak, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir.